Cukormázas virágok készlete Dekorától. Fantasztikus díszítés tortákhoz és cupcake-ekhez. A készlet 7 fehér és 7 rózsaszín margarétát tartalmaz cukor-díszítő elemek formájában. Szárazon és hűvösen tárolandó (12-20°C), és kerülni kell a közvetlen napsütést. Tartalom: 14 díszítés.
A csomag a következőket tartalmazza: 20 g
burgonyakeményítő, cukor, glükózszirup, pálmaolaj, színezék: E172, E133, E122, E151, stabilizátor: E466, glicerin, aroma, tartósítószer: E202. *Az E122 negatív hatással lehet a gyermekek aktivitására és koncentrációs képességére. Ez a termék: gluténmentes, laktózmentes és vegetáriánusok számára is alkalmas.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1647 kj |
| Energiaérték kcal | 393,5 kcal |
| Zsírok | 6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 2,5 g |
| Szénhidrátok | 85 g |
| - ebből cukrok | 33 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,02 g |
Spanyolország
| Színes | Fehér / Rózsaszín |
| Kategóriák: | Ehető virágok tortára |
| Cukorvirág | |
| Gyártó | Dekora |
| EAN | 8435599758674 |
| Termékszám | 230060 |